Gabinet w kobiecym stylu

blog_2

Gdy szukałem jakiejś inspiracji na to jak stworzyć wyjątkowy gabinet natknąłem się między innymi na styl kobiecy. Tak przygotowane biuro było zrealizowane w dominujących jasnych barwach, które były stosowane i eleganckie. Tak naprawdę było to doskonałe biuro współczesnej kobiety biznesu, sukcesu, takiej kobiety, która wie czego chce od życia.

Przestrzeń biurowa miała także miejsce na akcesoria, gadżety i bibeloty. W takim biurze wszystko było po coś i razem tworzyło efekt. Dlatego dziś właśnie chcemy powiedzieć o takim biurze, które swoją estetyką przypadłoby do gustu chyba każdej kobiecie.

biuro dla kobietyWygodne meble biurowe

Najważniejszym elementem każdego gabinetu jest oczywiście biurko. Najczęściej Panie chcą mieć biurka utrzymane w należytej czystości, dlatego dla nich najlepszym rozwiązaniem jest takie biurko, które ma dwie boczne szuflady, szafkę i dodatkowo półeczkę. Panie mogą sobie pozwalać na jakieś niestandardowe modele między innymi takie, w których znajdzie się miejsce na damską torebkę, bez której kobieta do pracy się nie udaje. Dobrze wyposażone biurko powinno więc mieć miejsce na przechowanie tego wszystkiego z czym kobieta w pracy się pojawia. Dodatkowo musi się obok biurka znaleźć wygodny fotel. Z pewnością przyda się taki, który będzie miał podnóżek a obok również można postawić półki na archiwizację dokumentów.

biuro kobieceStylowe i funkcjonalne oświetlenie

Jak w każdym biurze swoje znaczenie będzie miało także oświetlenie. najlepsze będzie takie stylowe, które ma nutkę elegancji. Modne także będą oświetlenia w stylu glamour, które również cieszą się zainteresowaniem wśród dekoratorów wnętrz. Stylowe lampy podłogowe to element, przez który będzie można zmienić przestrzeń biurową tak, że będzie miała niecodzienny charakter. Elementem dekoracji mogą się także stawać lampki biurowe, które powinny mieć zadanie doświetlania przestrzeni przy komputerze. W przypadku Pań, dla których biuro ma być stylowym gabinetem na pewno sprawdzą się także lampy w stylu retro albo vintage. Istotny będzie kolor ścian, szczególnie że modne obecnie są jasne stylizacje, które sprawdzają, że biuro prezentuje się przestronnie. Jeśli w biurze pracuje kobieta to na pewno będzie dobrze, gdy znajdą się tam kwiaty czy też miejsce na ramki ze zdjęciami.