Czy Twoja przestrzeń do spotkań jest odpowiednia?

blog_2

Każdy potrzebuje miejsca, do którego mógłby się udać w czasie przerwy. Jeśli zachęcasz pracowników do siedzenia przy biurku, nie będą oni mieli przerw, tylko będą kontynuować pracę. Nie jest to korzystne dla wydajności, ponieważ koncentracja naturalnie spada!

Przestrzeń Idealną odpowiedzią na ten problem jest przestrzeń do odpoczynku, a także miejsce do współpracy. Możesz z łatwością dodać do niej wspaniałe meble biurowe i być może ekspres do kawy, aby zapewnić sobie dodatkowy odpoczynek!

Jeśli masz już miejsce do pracy, czy spełnia ono wymagania? Najlepszym sposobem, aby się tego dowiedzieć, jest zapytanie pracowników, co o niej sądzą. W końcu to oni z niej korzystają!

Miejsce do pracy musi być wygodne, ciche, inspirujące i oddalone od zwykłej przestrzeni biurowej. Możesz umieścić w niej kilka krzeseł biurowych lub wybrać sofy - cokolwiek Ci odpowiada! Chodzi o to, aby pracownicy mieli dokąd uciec w czasie przerwy i zawsze wtedy, gdy chcą w spokoju przedyskutować jakiś pomysł z innym pracownikiem. Zadaj sobie pytanie, czy Ty też chciałbyś spędzać tam czas - to świetny sposób, aby dowiedzieć się, czy w Twojej przestrzeni do odpoczynku należy wprowadzić zmiany!

Oczywiście wszyscy wiemy, jak ważne jest robienie regularnych przerw, ale czy wiesz, jak je efektywnie rozplanować? Podczas przerw pracownicy mogą udać się do kącika wypoczynkowego, aby się zrelaksować. Sprawdź tę infografikę, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak efektywnie organizować przerwy.

Źródło - https://elearninginfographics.com/how-to-use-breaks-to-be-more-productive-infographic/

Czy Twoja przestrzeń do odpoczynku jest cicha i inspirująca?