Jak wybrać ladę biurową?

blog_2

lada do biuraDla każdej firmy recepcja jest bardzo ważnym miejscem. To właśnie tam klient po raz pierwszy będzie miał styczność z firmą. Dlatego warto, by dobrze się ona prezentowała, a także by klient spotkał tam wykwalifikowany personel, który będzie w stanie zrobić dobre pierwsze wrażenie. Jednym z takich elementów będzie lada biurowa, która musi łączyć w sobie zasady estetyki z funkcjonalnością.

Lada biurowa – wizytówką firmy

Można powiedzieć z cała stanowczością, że lada jest wizerunkiem firmy. Nawet, jeśli klienci korzystają z innych naszych punktów obsługi i do recepcji będą zaglądali rzadko to jednak powinniśmy się starać o to, by wrażenie tam było po nas jak najlepsze. Lada biurowa, ładna kanapa dla oczekujących czy estetyczne logo firmy to obowiązkowe elementy, które powinny znaleźć się w recepcji. Klient, który wejdzie do biura powinien sam intuicyjnie czuć, gdzie recepcja się znajduje, dlatego nie może być ukryta.

Dlaczego lada biurowa a nie zwykłe biurko?

Zwykłe biurko nie będzie się tam sprawdzać z kilku powodów. Lada będzie pomagała w utrzymaniu należytego porządku. Dodatkowo dzięki niej, jeśli zastosuje się specjalny cokół klient nie widzi blatu roboczego, co także sprawia, że wszystko wygląda estetyczniej. Lada będzie w stanie zapewnić również miejsce do chowania dokumentów, formularzy oraz segregatorów. W ten sposób będziemy mogli utrzymać tam porządek należyty dla estetyki takiego miejsca.

Jaka lada do nowoczesnego biura?

noowczesna recepcja do biuraOto kilka przykładów najmodniejszych obecnie trendów w wystroju biura: Połączenie czerni i bieli to zawsze takie rozwiązanie, które sprawdza się bardzo dobrze. Trzeba jednak wiedzieć o tym, że lepiej, gdy czerni jest mniej, ponieważ na niej widać kurz. Brąz i kolory ziemi to także bardzo popularna kolorystyka w ostatnich latach. Są to kolory neutralne, które dodatkowo kojarzą się pozytywnie i dlatego w firmie mogą one stworzyć dobre wrażenie na klientach. Odchodzi się obecnie od symetrycznych rozwiązań na rzecz minimalizmu i to właśnie takie wyjątkowe proste podejście do lady wykończonej np. blachą dobrze się sprawdza. W niektórych firma, gdzie prowadzi się działania kreatywne bardzo dużą popularnością cieszą się intensywne, soczyste kolory i to właśnie na takie rozwiązania wiele firm się decyduje. Zawsze sprawdza się także klasyka z rozwiązaniami, które wyglądają elegancko i estetycznie z materiałów takich jak drewno.