5 Niezbędników domowych mebli biurowych

blog_2

Kiedy zdecydujesz się przyjrzeć, jak pracować w domu, okaże się, że projektowanie domowego biura jest jedną z pierwszych rzeczy, które musisz zrobić.

Podczas gdy wiele osób wybiera siedzenie na kanapie z laptopem na kolanach, to nie jest najbardziej wygodny, wspierający lub produktywny obraz. Jeśli chcesz, aby praca w domu naprawdę pracuje dla Ciebie, musisz mieć miejsce do pracy, które jest wygodne i które pozwala Ci zrobić to, co musisz zrobić, bez bólów, bólów i rozpraszania.

Tworzenie idealnego domowego biura polega na wystroju, przestrzeni i oczywiście mebli biurowych, które zdecydujesz się umieścić w środku. To dobry pomysł, aby dodać kilka wskazówek natury zbyt, takich jak kilka roślin tu i tam, jak to pomoże zwiększyć wygląd i również dać ci lepszy obraz koncentracji, dzięki wszystkim, że oczyszczone powietrze.

Myśląc o meblach biurowych na sekundę, co jest niezbędne do jakości biura domowego?

  1. Odpowiednie biurko biurowe - Biurko, które wybierzesz, całkowicie zależy od tego, ile masz miejsca i jaki masz budżet. Piękno domowego biura polega na tym, że nie musi ono wyglądać superprofesjonalnie w taki sam sposób jak współczesne środowisko biurowe. Jednak to nie znaczy, że może wyglądać jak to zostało rzucone razem albo. Pomyśl o zabawnych wyborach mebli biurowych, więc może biurko narożne, szklane biurko lub designerskie biurko biurowe, które jest po prostu wystarczająco duże dla tego, czego potrzebujesz.
  2. Wygodne krzesło biurowe - Jeśli siedzisz przez jakikolwiek okres czasu przy biurku, potrzebujesz wspierającego krzesła biurowego. Istnieje wiele ergonomicznych opcji, na które możesz zwrócić uwagę, ale jeśli te wyglądają na zbyt biurowe dla Ciebie, rozejrzyj się i poszukaj kolorowych opcji, takich jak krzesła wannowe, jako jeden z przykładów. Dopóki jest Ci wygodnie i masz wsparcie podczas pracy, to wszystko ma znaczenie.
  3. Przechowywanie w biurze - Ważne jest, abyś miał jakieś rozwiązanie do przechowywania w biurze. Nie potrzebujesz dokumentów i innych poufnych przedmiotów pozostawionych w środowisku domowym, ponieważ więcej osób wchodzi i wychodzi w porównaniu do zwykłego biura. Patrzeć w kierunku funky gabinetów biurowych przechowywania lub można zdecydować się na pliki pudełka na półkach, ozdobione w tapety dać nowoczesny twist.
  4. Technologia bezprzewodowa - Nie chcesz mieć wszędzie kabli, więc pomyśl o opcjach bezprzewodowych, takich jak bezprzewodowa mysz lub klawiatura. Jeśli nie możesz uniknąć pewnej ilości przewodów, np. masz komputer stacjonarny, upewnij się, że ukryjesz te przewody w bezpieczny i skuteczny sposób. Poprawia to bezpieczeństwo Twojego domowego biura, ale także jego wygląd.
  5. Rozważ aktywne metody pracy - Musisz wstać i poruszać się podczas pracy, więc co powiesz na pionizator do laptopa? Oznacza to, że możesz wstać i usiąść, dając w ten sposób trening swojemu mózgowi i ciału. Możesz nawet pomyśleć o biurko z regulacją wysokości biurko, jeśli masz przestrzeń.

Aby uzyskać kilka dodatkowych pomysłów, sprawdź tę infografikę, która mówi o tym, jak możesz sprawić, by Twoje domowe biuro pracowało w najlepszy dla Ciebie sposób.

Źródło - https://www.business2community.com/infographics/make-home-office-work-infographic-01423933

Każdy, kto zdecyduje się na pracę w domu, będzie miał zupełnie inny zestaw do swojego domowego biura. To dlatego, że nikt nie będzie miał tego samego jednolitego typu przestrzeni dostępnej; chodzi o to, aby być kreatywnym i pracować z tym, co masz, aby stworzyć odpowiedni typ biura dla swoich potrzeb. Jednak posiadanie odpowiednich typów mebli biurowych pozwoli Ci być wygodnym podczas godzin pracy, ale także zapewni Ci produktywność w tym samym czasie.

Posiadanie domowego biura, w którym jest ci wygodnie i z którego jesteś dumny, pozwoli ci również przezwyciężyć rozproszenia, które w przeciwnym razie mogłyby wykoleić twój dzień pracy.